Cos10*cos50*cos70 равно

+1
Ответы (1)
  1. 23 августа, 01:02
    0
    Cos 10 cos 50 cos 70

    = (1/2) [ 2 cos 50 cos 70 ] cos 10

    = (1/2) [ cos 20 + cos 120 ] cos 10

    = (1/2) [ cos 20 - - 1 / 2 ] cos 10

    = (1/2) cos 20 cos 10 - - [ 1 / 4 ] cos 10

    = (1/4) [ 2 cos 20 cos 10 ] - - [ 1 / 4] cos 10

    = (1/4) [ cos 30 + cos 10 ] - - (1/4) cos 10

    = (1/4) cos 30

    = (1/4) sqrt (3) / 2

    = sqrt (3) / 8

    = 0.2168