67+18+3+2=

24+65+5+6=

90-6=

96-10=

53 - (20+7) =

53-20+7=

+2
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 19:53
    0
    67+18+3+2=90

    24+65+5+6=100

    90-6=84

    96-10=86

    53 - (20+7) = 26

    53-20+7=40