3,5 + x = 6.35

x-0.72 = 26.8

+4
Ответы (1)
  1. 18 мая, 12:28
    0
    3,5+x=6,35

    X=6,35-3,5

    X=2,85

    X-0,72=26,8

    X=26,8+0,72

    X=27,52