3 12/13-1 5/13-1 9/13+2 3/13

+1
Ответы (1)
  1. 20 июня, 03:25
    -1
    3 12/13 - 1 5/13-1 9/13+2 3/13=51/13-18/13-22/13+29/13=40/13=3 1/13