786+778+566*900+567+766

+5
Ответы (2)
  1. 22 января, 07:02
    0
    786+778+566*900+567+766=512297
  2. 22 января, 09:21
    0
    1) 566•900=509400. 2) 786+778=1564. 3) 509400+1564=510964. 4) 510964+567=511531. 5) 511531+766=512297