24-8,46+9,46-2,987+9,2-8,013

+4
Ответы (1)
  1. 2 октября, 08:38
    0
    1) 24-8,46=15,54

    2) 15,54+9,46=25

    3) 25-2,987=22,013

    4) 22,013+9,2=31,213

    5) 31,213-8,013=23,2