1000-125912:168+2400*80=

+1
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 03:39
    0
    1000-125912:168+2400*80=192251

    1) 125912:168=749

    2) 2400*80=192000

    3) 1000-749=251

    4) 192000+251=192251