A2-b/a - a =

A=0,2, b = - 5

+3
Ответы (1)
  1. 10 октября, 02:41
    0
    (0,2*2) - (-5:0,2) - 0,2=0,4 - (-25) - 0,2=-25,4-0,2=-25,6