Ж) 7-3/8, з) 10-3 7/15

+4
Ответы (1)
  1. 8 мая, 07:52
    0
    Ж) 7-3/8 1) 3/8=0.375 2) 7-0.375=6.625 з) 10-3*7/15 1) 3*7=21 2) 21/15=1.4 3) 10-1.4=8.6