204*306 230*306 204*350

+3
Ответы (2)
  1. 11 мая, 07:07
    0
    204*306=62424

    230*306=70380

    204*350=71400
  2. 11 мая, 08:40
    0
    1) 62424

    2) 70380

    3) 71400