3.5/4.8/7/8+4.4/3.9*3*1/3

+2
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 08:11
    0
    =3.5:4.8:7:8+4.4:3.9*3*3=3,5 + 4.4*3 = 3.5 + 4.43 = 3.5 + 4.4 = 1899

    4.8*7*8 3.9*3 4.8*7*8 3.93 4.8*7*8 3.9 1664