на склад завезли 3 т фруктив яблук и апельсинив 2465 кг а бананиви апельсинив 1370 кг скилькы килограмив апельсинив яблук и бананив окремо завезлы до складу

+2
Ответы (1)
  1. 20 июня, 20:30
    0
    3000-2465=535 - бананов.

    1370-535=835 - апельсинов.

    3000-1370=1630 - яблок.