3x-6=0 7 * (e+8) = 84 у * (2-у) = 0 4 к+9=4 к-9 8 а - 45=5 а+30 (с-1) * (3-с) = 0

+1
Ответы (2)
  1. 25 ноября, 01:00
    0
    3x-6=0 3 х=6 х=2

    7 * (e+8) = 84 7 е+56=84 7 е=28 е=4

    у * (2-у) = 0 2 у-у^2=0 у (2-у) = 0 у=0 или у=2

    4 к+9=4 к-9 0=-18

    8 а - 45=5 а+30 3 а=75 а=25
  2. 25 ноября, 03:01
    0
    3x-6=0

    3 х=6

    х=2

    7 * (e+8) = 84

    7 е+56=84

    7 е=28

    е=4

    у * (2-у) = 0

    2 у-у^2=0

    у (2-у) = 0

    у=0 или у=2

    4 к+9=4 к-9

    0=-18

    8 а - 45=5 а+30

    3 а=75

    а=25