2:2+25:5 (56-45+12) = ?

+2
Ответы (1)
  1. 14 мая, 21:38
    0
    1) 56-45+12=

    56-46=11

    11+12=23

    2) 2:2=1

    3) 25:5=5

    4) 1+5=6

    5) 6*23=138