1:1/2 1:1/5 1:3/7 1:2/5 1:1/8 1: 2 1/7 1:3 1/10 1:3/9 3:1/9 6:1/11 4:3/8 5:5/7 9:3/7 10:5/8 2:1 1/3 12:2 1/7

+2
Ответы (1)
  1. 16 октября, 22:03
    0
    1) 1: 1/2=2

    2) 1:1/5=5

    3) 1:3/7=2_1/3

    4) 1:2/5=2,5

    5) 1:1/8=8

    6) 1:2_1/7=7/15

    7) 1:3_1/10=30/31

    8) 3:3/9=9

    9) 6:1/11=66

    10) 4:3/8=10_2/3

    11) 5:5/7=7

    12) 9:3/7=21

    13) 10:5/8=16

    14) 2:1_1/3=1,5

    15) 12:2_1/7=7