A) 5% от 40 кг. б) 17% от 28 м. в) 145% от 60 т.

+1
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 05:19
    0
    5% от 40; 40*5:100=2

    17% от 28; 28*17:100=4,76

    145% от 60; 60*145:100=87