Упростите выражение sin4α * cos2α - sin2α cos4α + cos (π/2 - 2α).

+4
Ответы (1)
  1. 19 марта, 07:38
    0
    Sin4acos2a-sin2acos4a+cos (π/2-2a) = sin (4a-2a) + sin2a=sin2a+sin2a=

    =2sin2a