Сравни 3/8 и 3/11, 7/10 и 9/10, 6% и 6/10,4/75 и 4%

+5
Ответы (2)
  1. 15 апреля, 07:32
    0
    3/8>3/11 7/10<9/10 6%4%
  2. 15 апреля, 08:03
    0
    3/8 > 3/11,

    7/10 < 9/10,

    6% = 0,06 = 6/100 < 6/10,

    4/75 > 4% = 0,04 = 4/100