7*=-30+2 * kokunu tapmaq lazımdır

+5
Ответы (2)
  1. 11 февраля, 21:48
    0
    7 х-2 х=-30

    5 х=-30 | : 5

    х=-6
  2. 12 февраля, 00:11
    0
    7 х=-30+2 х

    7 х-2 х=-30

    5 х=-30

    х=-30:5

    х=-6