Розкладить число 1176 на прости множныки

+1
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 07:50
    0
    1176/2 (1176 : 2 = 588)

    588/2 (588 : 2 = 294)

    294/2 (294 : 2 = 147)

    147/3 (147 : 3 = 49)

    49/7 (49 : 7 = 7)

    7/7 (7 : 7 = 1)

    1

    1176 = 2 · 2 · 2 · 3 · 7 · 7