4 1/8+5/12 = и 11/15-3/10=

+2
Ответы (2)
  1. 18 марта, 18:13
    0
    4 1/8 + 5/12 = 4 3/24 + 10/24 = 4 13/24

    11/15 - 3/10 = 22/30 - 9/30 = 13/30
  2. 18 марта, 18:21
    0
    4 1/8+5/12=33/8+5/12=

    =99/24+10/24=109/24=4 13/24

    11/15-3/10=22/30-9/30=13/30