12+5-6+136-34+65+76+56

+1
Ответы (2)
  1. 10 июня, 16:18
    0
    1) 12+5=17

    2) 17-6=11

    3) 11+136=147

    4) 147-34=113

    5) 113+65=178

    6) 178+76=254

    7) 254+56=310
  2. 10 июня, 17:26
    0
    12+5-6+136-34+65+76+56=310