1/8 + 2 3/8 + 2 7/8

6 11/12 - 3 1/6 - 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 5 июля, 03:00
    0
    1/8+2 3/5+2 7/8=1/8+13/5+23/8=5/40+104/40+115/40=5 3/5