9/10 - (3/4-3/5) + 5/8 хелп

+5
Ответы (1)
  1. 24 марта, 07:32
    0
    1) 3/4 - 3/5=3/20

    2) 9/16 - 3/20=33/80

    3) 33/80+5/8=83/80=1 3/80