56:4,12*8+70,84-38:2

+1
Ответы (2)
  1. 20 января, 16:44
    0
    56:4=14,12*8+70 = 96+70=166,84-38:2=84-16=68
  2. 20 января, 17:56
    0
    12*8+70 = 166

    56:4=14

    84-38:2=64