Орнектердин мандерин колайлы тасилмен орындау (300+4) •3

+3
Ответы (2)
  1. 15 ноября, 03:03
    0
    (300+4) •3=912 Ответ: 912
  2. 15 ноября, 05:45
    0
    1) 300+4 = 304

    2) 304 * 3 = 912

    Ответ: 912