14/15*10/49+5 3/7=

1 2/3*14/15*5/7=

1/3*6/7-1/7*3/4=

(1-3/4) * (4/5-3/4) =

1 3/11-27/44*4/9

+1
Ответы (1)
  1. 14 июня, 09:11
    0
    14/15*10/49+5 3/7=118; 1 2/3*14/15*5/7=10/9; 1/3*6/7-1/7*3/4=105; (1-3/4) * (4/5-3/4) = 1/80; 1 3/11-27/44*4/9=1