987*5*4-10000*0+3412=?

+3
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 19:03
    0
    1) 987*5=4935

    2) 4935*4 = 19740

    3) 10000*0=0

    4) 19740-0 = 19740

    5) 19740+3412 = 23152