Аулада 6 каз журди. Олар дын уйректерден 2-уи артык болды ... аулада неше кус журди?

+5
Ответы (1)
  1. 11 мая, 22:28
    0
    Каз=6 уйрек=6-2=4 барлыгы 6+4=10 10 кус бар