Кус фермасында 17612 тауык бар бул уйректерге караганда 28 есе артык каздар уйректерге карананда 16 есе артык кус фермасында канша каз бар

+3
Ответы (1)
  1. 21 сентября, 05:45
    0
    1, 17612/28=629 (уйрек)

    2, 629*16=10064 (каз)