На шлях з пункту а допункту в велосопедист витратив 3 1/6 год а на шлях з пункту в до пункту с на 1 1/3 год менше скильки часу витратив велосопедист на шлях з ав с

+4
Ответы (1)
  1. 29 января, 07:08
    0
    1) 3.1/6 - 1.1/3 = (19-8) / 6 = 11/6 = 1.5/6 (годин) витратив велосепедист на шлях з

    пункту Б до пункту С

    2) 3.1/6 + 1.5/6 = 5 (часу)

    Ответ: 5 часу витратив велосепедист на шлях з А в С.