Вычислите 810/10 810/90 820/90 8100/100 8100/900 8200/900 812/10 812/90 8225/900

+3
Ответы (1)
  1. 26 июля, 02:42
    0
    810/10=81, 810/90=9, 820/90=82/9=9 ц 1/9, 8100/100=81, 8100/900=9, 8200/900=82/9=9 ц 1/9, 812/10=81 ц 2/10=81 ц 1/5, 8225/900=9 ц 125/90=9 ц 5/18