1+1+4 (100) - 40+20-19+60?

+1
Ответы (1)
  1. 3 августа, 19:34
    0
    1) 4•100=400

    2) 400-40=360

    3) 360+20=380

    4) 1+1=2

    5) 380-19=361

    6) 362+60=422

    7) 422+2=424

    1+1+4 (100) - 40+20-19+60=424