2008 + (47128:86+2181) * 37

+4
Ответы (2)
  1. 6 июля, 05:36
    0
    2008 + (47128:86+2181) * 37 = 102 981 1) 47128:86 = 548

    2) 2181 + 548 = 2729

    3) 2729 * 37 = 100 973

    4) 100 973 + 2008 = 102 981
  2. 6 июля, 06:24
    0
    1) 47128:86=548

    2) 2181+548=2729

    3) 2729*37=100973

    4) 100973+2008=102981