2,7 + (40 - (16-2,07)) ?

+5
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 05:49
    0
    2,7 + (40 - (16-2,07)) = 28,77

    1) 16-2,07 = 13,93

    2) 40-13,93 = 26,07

    3) 2,7 + 26,07 = 28,77