75+z=98, m+64=98 сравни корни

+4
Ответы (2)
  1. 28 октября, 07:30
    0
    75+z=98

    z=98-75=23

    m+64=98

    m=98-64=34

    34>23 = > m>z
  2. 28 октября, 08:07
    0
    1) 75+z=98;

    z=98-75;

    z=23.

    2) m+64=98;

    m=98-64;

    m=34.

    3) 34>23 = > m>z