48*1/3 69*1/3 72*1/3 100*1/10 70*1/10 230*1/10 150*1/10

+5
Ответы (1)
  1. 2 июня, 03:42
    0
    48*1/3=48/3=16

    69*1/3=69/3=23

    72*1/3=72/3=24

    100*1/10=100/10=10

    70*1/10=70/10=7

    230*1/10=230/10=23

    150*1/10=150/10=15