6 5/12*16/21=77/12*16/21

+3
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 01:00
    0
    6 5/12 х 16/21 = 77/12 х 16/21

    6 5/12 х 16/21 = 77/12 х 16/21 = 88/18 = 4 16/18 = 4 8/9

    77/12 х 16/21 = 88/18 = 4 16/18 = 4 8/9

    4 8/9 = 4 8/9