1) 1-2/7 2) 2-1 2/7 3) 3 2/5-2 4/5 4) 5 3/8-3 5/6

+5
Ответы (1)
  1. 12 марта, 13:44
    0
    1-2/7=5/7

    2-1 2/7=12/7

    3 2/5-2 4/5=-2/5

    5 3/8-3 5/6=-5/8