2 * 2 = ?

1 * 4 = ?

2 * 3 = ?

+4
Ответы (2)
  1. 23 мая, 18:53
    0
    2 * 2 = 4

    1 * 4 = 4

    2 * 3 = 6
  2. 23 мая, 19:30
    0
    2*2=4

    1*4=4

    2*3=6

    ...