6:3*8:4+30:6*5 =; 4*7+16:4*7 =; 6*4:3+54:6; 3*6+2*9 + (39+7*4)

+4
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 23:57
    0
    6:3•8:4+30:6•5=29

    4•7+16:4•7=56

    6•4:3+54:6=17

    3•6+2•9 + (39+7•4) = 103