36√6 * tg 13p/6 * sin 13p/4

+5
Ответы (1)
  1. 7 апреля, 23:14
    0
    36√6*tg13π/6*sin13π/4=36√6*tgπ/6*sin1 1/4*π=36√6*√3/3 * (-√2/2) = - 6*6=-36