555*33 - (66*7+50*5) + 1000

+4
Ответы (1)
  1. 7 октября, 14:04
    0
    1) 66*7 = 462

    2) 50*5 = 250

    3) 462 + 250 = 712

    4) 555*33 = 18315

    5) 18315 - 712 = 17603

    6) 17603 + 1000 = 18603

    Ответ: 18603