5+5=? 19+8=? 20+20=?

+2
Ответы (2)
  1. 2 марта, 02:20
    0
    1) 5+5=10

    2) 19+8 = 27

    2) 20+20=40
  2. 2 марта, 04:36
    0
    5+5=10

    19+8=27

    20+20=40