0,06 • 100 = ?

28 • 0,01 = ?

2,4 • 0,1 = ?

+3
Ответы (2)
  1. 14 июня, 20:53
    0
    0,06*100=6

    28 • 0,01=0,28

    2,4 • 0,1=0,24
  2. 14 июня, 21:35
    0
    0,06*100=6 28*0,01=0,28 2,4*0,1 = 0,24