199213:7+45335:5+640480:8-10149:3

+3
Ответы (1)
  1. 15 июня, 07:34
    0
    1) 199213:7=28459

    2) 45335:5=9067

    3) 640480:8=80060

    4) 10149:3=3383

    5) 28459+9067=37526

    6) 37526+80060=117586

    7) 117586-3383=114203