1) 8,8 + (4,9-6,2)

2) 6,7 - (5,2-8)

3) 4,6 - (5,3-1,9)

+1
Ответы (1)
  1. 5 октября, 20:45
    0
    1) 8,8 + (4,9-6,2) = 8,8 - 1,3=7,5 2) 6,7 - (5,2-8) = 6,7 + 2,89,5

    3) 4,6 - (5,3-1,9) = 4,6 - 3,4 = 1,2