Побуду прямокутник з сторонами 2 см5 мм и 9 см5 мм. очистил його периметр и площу

+5
Ответы (1)
  1. 2 октября, 10:17
    0
    2,5 * 9,5 = 23,75 - это площа

    (2,5+9,5) * 2 = 24 - периметр