0,6 / 0,2=

0,4/0,04=

2,5/0,5=

60,2/0,2=

+2
Ответы (1)
  1. 2 августа, 20:47
    0
    1) 0,6 / 0,2 = 3

    2) 0, 4 / 0,04 = 10

    3) 2, 5 / 0,5 = 5

    4) 60, 2 / 0,2 = 301