525*15+9660:30-2837=?

+4
Ответы (2)
  1. 23 марта, 03:00
    0
    525*15=7875

    9660/30=322

    7875+322=8197

    8197-2837=5360
  2. 23 марта, 05:00
    0
    7875+322-2837=5360 ...